Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022

Gösterim: 878

Çok Disiplinli Manyas Araştırmaları: Finansal, Ekonomik ve Sosyal Yaklaşımlar Kitabı Yayımlandı

Manyas Meslek Yüksekokulumuz akademisyenlerince yürütülen ve Manyas Belediyesi tarafından desteklenen "Çok Disiplinli Manyas Araştırmaları" projesi kapsamında hazırlanan “Çok Disiplinli Manyas Araştırmaları: Finansal, Ekonomik ve Sosyal Yaklaşımlar” kitabı yayımlandı. Manyas MYO Müdürümüz Doç. Dr. Ufuk Bingöl’ün fikir öncülüğünü yaptığı proje, Üniversitemiz öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kevser’in editörlüğünde gerçekleştirildi.  
Üniversitelerin sadece evrensel düzeyde değil yerel düzeyde de katkı sunma anlayışının bir yansıması olarak hayata geçirilmiş projede Manyas ilçesinin güçlü ve zayıf yönleri teorik ve uygulamalı araştırmalarla ortaya kondu. Projede yer alan akademisyenler kendi alanlarında yaptıkları araştırmalarla Manyas ilçesine fayda üretmek için birçok sonuca ulaştı ve önerilerde bulundu. Doç. Dr. Ufuk Bingöl, Doç. Dr. Bülent Arpat, Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kevser, Dr. Öğr. Üyesi İlknur Tanrıverdi, Dr. Öğr. Üyesi Aslı Kavurmacı, Dr. Öğr. Üyesi Kemal Çiftyıldız, Dr. Öğr. Üyesi Osman Seray Özkan, Öğr. Gör. Dr. Müjde Aksoy, Öğr. Gör. Coşkun Kalp ve Öğr. Gör. Meral Sabancı Ateş’in katkı sağladığı kitap Ekin Yayınevi tarafından basıldı. 
Kitabın literatüre katkı sunmasını diliyor, editörlüğünü üstlenen ve yazımında katkı sunan tüm akademisyenlerimizi tebrik ediyoruz.


Fotoğraflar