Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2024

Gösterim: 159

2024 BANÜ Spor Şenlikleri Başlıyor !

Spor Turnuvaları Başvuru Detayları ve Başvuru Formları

Üniversitemizin spor ve bahar şenlikleri kapsamında 29/04/2024 - 17/05/2024 tarihleri arasında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile Spor Bilimler Fakültesinin ortaklaşa düzenleyeceği Üniversitemizin birimleri arasında Futbol (Halı Saha), Voleybol, Basketbol (3*3), Tenis (Kort), Masa Tenisi ve Badminton turnuvaları düzenlenmesi planlanmaktadır.

Yapılması planlanan turnuvalarla alakalı olarak;

Futbol: Spor Bilimleri Fakültesi halı sahasında yapılacak olup, her fakülte ya da MYO'dan iki takım oluşturulacaktır. Takımlar 6 asil 5 yedek olmak üzere en fazla 11 kişiden oluşacaktır. Yeterli sayıya ulaşamayan fakülte ya da MYO'lar bir fakülte ve MYO ile birleşerek takım çıkarabilir.

Voleybol: Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda yapılacak olup, her fakülte ya da MYO'dan iki takım oluşturulacaktır. Takımlar kadın erkek karışık olabilecek şekilde 6 asil 6 yedek olmak üzere en fazla 12 kişiden oluşacaktır. Yeterli sayıya ulaşamayan fakülte ya da MYO'lar bir fakülte ve MYO ile birleşerek takım çıkarabilir.

Basketbol (3*3): Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonunda yapılacak olup, fakülte ya da MYO'lar istedikleri kadar takım çıkarabilir. Takımlar 3 asil 2 yedek olmak üzere en fazla 5 kişiden oluşacaktır.

Tenis: Rektörlük binası önü çadır salonda yapılacak olup, fakülte ya da MYO'lar istedikleri kadar takım çıkarabilir. Müsabaka tekler olarak yapılacaktır.

Masa Tenisi: Spor Bilimleri Fakültesi masa tenisi salonunda yapılacak olup, fakülte ya da MYO'lar istedikleri kadar bireysel sporcu başvurusu yapabilir. Müsabaka tekler şeklinde yapılacaktır.

Badminton: Spor Bilimleri Fakültesi çok amaçlı spor salonunda yapılacak olup, fakülte ya da MYO'lar istedikleri kadar bireysel sporcu başvurusu yapabilir. Müsabaka tekler şeklinde yapılacaktır.

 

Turnuva için başvuruları öğrenciler kendi birimlerine yapması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 29/04/2024


Fotoğraflar