Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020

Gösterim: 530

Ödüllü BANUCUP 2020 Espor Turnuvaları BaşlıyorÜniversitemiz, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve Espor ve Ekonomisi Uygulama ve Araştırma Merkezi işbirliği ile yürütülen ödüllü BANUCUP 2020 Espor Turnuvaları başlıyor!

League of Legends 3V3, Counter Strike: Global Offensive 2V2, FIFA 20, Teamfight Tactics ve Fall Guys oyunlarının karşılaşmaları için kayıtlar başladı.

BANUCUP 2020, farklı oyun karşılaşmaları ile uzun süredir birlikte olamayan Espor tutkunu öğrencilerimizi bir araya getirmeyi ve dostça rekabetin ardından ödüllendirmeyi amaçlıyor.
(Turnuva formatı ve turnuva hakkında detaylı bilgi kayıt formlarında yer almaktadır.)

https://linktr.ee/banucup2020?fbclid=IwAR1GcuFNtdrC_VI2KOeJgUoEv1rzZS42WFWum0Rv64-y40L017AUml91SDA


Haydi, arkadaşlarını topla ve etkinlik formunu doldur.
Uzun zamandır görüşemediğin arkadaşların ile aynı heyecanı paylaş ve birbirinden değerli ödülleri kazanmak için oynamaya başla…

BANUCUP 2020'de yeteneklerini sergileyen öğrencilerimizi Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Türkiye Şampiyonalarında Üniversitemizi temsil etme hakkı bekliyor olacak.

Gelecekteki tüm Espor/Oyun organizasyonlarından haberdar olmak ve yer almak için Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Elektronik Sporlar Takımını sosyal medyadan da takip etmeyi unutmayınız.
Banu Esports: instagram.com/banuespor/